Nazilli Bayan Spor Salonu

Nazilli bayan spor salonu Yaşam spor merkezi Pazartesi – Çarşamba ve Cuma günleri açıktır. Nazilli’de yaşıyor ve spor salonu arıyorsanız, iletişim kurabilir ve daha sosyal daha aktif bir yaşama geçiş yapabilirsiniz.

Nazilli bayan spor salonu

Nazilli Fitness

Bayanlara özel fitness bölümümüz cardio ve hidrolik makinelerden oluşuyor. Yaşınız, boyunuz, kilonuz, hedefiniz, sağlık durumunuz ve günlük hareket miktarınız gibi ölçütlere bağlı kalarak metabolizmanıza uygun bir planlama yapıyoruz.

Nazilli Plates

Bayanlara özel Pilates Mat / Reformer ( Aletli Pilates )

Bölgesel çalışmaları içeren bu egzersiz metodu bir çok popülasyona hitap ediyor. Profesyonel voleybolcu ve tenisçilerin bile uyguladığı Pilates egzersizi core stabilizasyonu sağlatarak düz ve biçimli bir karına sahip olmanızı sağlar. İnce bir bele sahip olmanın yanı sıra omurga problemi olan kişide tedavi amacıyla uygulanır. Nefes kontrolü, hareketlerin aerodinamiği ve konsantrasyon en önemli bileşenleridir. Uzman bir eğitmenle uygulanıyor olması çok önemlidir.

Nazilli Cardio – Dans

 

Günümüzde eğlenerek kilo vermenin en çok tercih edilen yöntemi danstır. Belirli bir ritme dayalı yapılan bu egzersizlerde güncel bir çok müzik kullanılmaktadır. Cardio Dans dersimizin içerisinde Zumba, Latin Dans, Oryantal gibi bir çok popüler dans çeşidi yer almaktadır.

BURADA NE Mİ YAPIYORUZ ?

Size özel hazırladığımız konseptimizde spor en önemli yere sahip. Bayanlara özel spor salonu olarak hizmet veren salonumuz özel olarak tasarlanmış antrenman metotları ve size özel hazırlayacağımız planlamayla hedefe tam isabet etmeyi amaçlıyor. Yağ yakımı ve sıkılaşmayı sağlayacak makinelerle hedefimize çok kısa sürede ulaşabilirsiniz.

Bu süreci eğlenceli hale getirebilmemiz için üyelerimize grup halinde yapılan dersleri sunuyoruz. Cardio Dans, Grup fitness dersleriyle yağ yakımını maksimuma çıkarırken Pilates, Abs & Workout, Nefestrech dersleriyle vücut kompozisyonumuzu tam istediğimiz hale getiriyoruz.